Hakkımızda


Hakkımızda

1985 yılında çiçek, tasarım, servis hizmeti ve peyzaj düzenleme odaklı olarak kurulan firmamız son 10 yıldır organizasyon firması olarakta araştırmacı, samimi ve yenilikçi özellikleriyle, yaptığı her işe büyük önem gösteren bir yapıya sahiptir. İş güvenliği ve sağlığı eğitimini almış, kadrolu personeli ve her an taze çiçek bulunduran, çiçek soğuk hava deposuna sahip, kendi malzemelerini showroomunda müşterilerine sunabilen ender firmalardan biridir. 

 

32 yıllık geçmişi ile amatör ruhunu kaybetmeden profesyonel bir bakış açısıyla hizmet vermeye devam etmektedir.


Nikah, düğün, nişan, parti, kutlama, kokteyl, balo, süsleme, sünnet gibi özel organizasyonların yanı sıra açılış, toplantı, seminer, kongre, gala, mezuniyet törenleri, şenlik ve festivaller, fuar, defile podyum tasarım ve organizasyonu gibi kurumsal alanlarda da bir çok etkinliği gerçekleştirmektedir.

 

Amacımız yapılan her organizasyonun yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sonuçlanması ve birlikte çalıştığımız otel ve düğün mekanlarını en iyi şekilde temsil etmektir. Firma yapımız ekipmanları ve çalışanları ile tamamen müşteri odaklı çalışıp, hem kesme çiçek hem de organizasyon alanında mükemmel işlere imza atmaya devam edecektir.